ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Олександр Сич в етері ОТБ "Галичина"

11 липня 2017 року голова Івано-Франківської обласної ради, заступник Голови ВО "Свобода" з ідеологічних питань Олександр Сич в етері обласного телеканалу "Галичина" розповів про найактуальніші питання, що виносились на чергову сесію обласної ради, охарактеризував існуюючу суспільно-політичну ситуацію на Прикарпатті та Україні загалом.

Зокрема:

- Про нещодавню сесію обласної ради: "Всі плановані провокації були нейтралізовані і сесія пройшла в діловому дусі. Хоча на майбутнє залишається потенційна небезпека "камуфляжного" лобіювання бізнесових інтересів".

- Про антибандерівські висловлювання польського міністра Ващиковського: "Польща веде себе, не як партнер та "адвокат", а як геополітичний суперник, який, використовуючи тимчасове ослаблення України, намагається позбавити стрижня її духовної національної гідности та перетворити на сателіта й послушного холопа в майбутній об'єднаній Европі".

- Про дискусії навколо запровадження вільного ринку с/г землі: "Питання набирає не стільки економічного, скільки політичного характеру, зумовленого залежністю українського Уряду від вимог МВФ. Скільки політичних сил - стільки й думок та програмових вимог. А тому останнє слово мав би сказати народ на всеукраїнському референдумі".

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"