ВО "Свобода"

ENG

15 грудня 2016
Олександр Сич рекомендував профільним департаментам ОДА всебічно допомагати ОТГ у наданні освітніх та медичних послуг
Олександр Сич рекомендував профільним департаментам ОДА всебічно допомагати ОТГ у наданні освітніх та медичних послуг

Голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО "Свобода" Олександр Сич закликав працівників департаментів освіти і науки та охорони здоров'я ОДА надавати посилену, всебічну методичну допомогу новоствореним об'єднаним територіяльним громадам у наданні освітніх та медичних послуг. Таке прохання посадовець озвучив під час засідання колегії обласної державної адміністрації.

Під час розгляду питання про підсумки виконання програми соціяльно-економічного та культурного розвитку области за 2016 рік директор департаменту економічного розвитку, промисловости та інфраструктури ОДА Жанна Табанець розповіла, що сьогодні у семи ОТГ розпочаті виборчі процеси. У наступному році вони вступлять в міжбюджетні відносини з державою. Позитивну практику в цьому керунку вже продемонстрували три об'єднані територіальні громади, створені у 2015 році. Цього року вони отримали з державного бюджету майже 22 мільйони гривень на реалізацію понад чотирьох десятків інфраструктурних проєктів.

Однак, при наявности фінансового ресурсу, відзначив очільник облради, новостворені об'єднані територіяльні громади не завжди мають добре налагоджену систему надання послуг в галузі охорони здоров'я чи освіти. "Якщо раніше на території району управління чи то освіти і науки, чи охорони здоров'я забезпечувало надання цих послуг і контролювало їх виконання, то на рівні громад ці служби ще не сформовані повноцінно. Акцентую увагу керівників профільних департаментів, надайте їм посилену допомогу в організації навчального процесу та лікування", - підкреслив Олександр Сич.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"