ВО "Свобода"

ENG

18 грудня 2016
Олег Тягнибок: Перезавантаження влади - логічний вихід із прірви, в яку котиться країна
Олег Тягнибок: Перезавантаження влади - логічний вихід із прірви, в яку котиться країна

На переконання Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, єдиним логічним виходом для врегулювання ситуації в країні є перезавантаження влади шляхом дострокових виборів. Таку точку зору очільник націоналістів висловив 18 грудня 2016 року в Івано-Франківську, даючи оцінку існуючій суспільно-політичній ситуації в країні й тим корупційним скандалам, що чи не щотижня припідносяться на поверхню.

"Не потрібно боятися позачергових виборів і перезавантаження влади. Навпаки, доцільно відійти від практики заборони на критику, яка, мовляв, лише розхитує човен й підігрує агресору. Сьогодні ми дійшли до межі, коли цей човен радше нагадує інструмент, в якому перевозяться награбовані гроші", - зауважив Олег Тягнибок.

Коментуючи скандал із так званими "плівками Онищенка", Олег Тягнибок висловив переконання, що відповідна інформація мала б бути належним чином розслідувана правоохоронним органами.

"Всі ми пам'ятаємо скандал із "чорною бухгалтерією" Партії регіонів. А чим же вона відрізняється від так званої "чорної бухгалтерії" вже нинішньої влади, інформацію про яку фактично поширює Онищенко?! Ця інформація має бути ретельно вивчена правохоронними структурами, хоча в українському парламенті, як бачимо, і справді мають місце дивні голосування. Я вже не кажу про ті тонни готівки, які зберігаються в домівках наших високопосадовців, про що із жахом дізналося суспільство після фактичного примусу до подання чиновниками електронних декларацій. Погрузши в корупційних скандалах, країна вкотре опинилася над прірвою, виходом з якої є лише перезавантаження влади", - резюмував Олег Тягнибок.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"