ВО "Свобода"

ENG

31 січня 2017
Михайло Іваночко: Герої Крут - це перші Кіборги в Українській історії!
Михайло Іваночко: Герої Крут - це перші Кіборги в Українській історії!

Історія Української Нації завжди складається із сторінок боротьби за власну Незалежність. Боротьба існує одна і вона Національна. І з цієї точки зору Крути - це наш генетичний історичний код. 29 січня кожного року всі свідомі українці вшанувують та вклоняються Героям - крутянцям. По всій Україні є безліч місць, де століттями проливалася кров українців. Але місце біля станції Крути, де молоді курсанти проявили неймовірний героїзм у боротьбі за Київ, у боротьбі за Україну, такої святої землі напевне немає ніде. Ми, як і ті 300 героїв-крутянців, зрештою, як і мільйони українців, які поклали свої голови за Українську державу, хочемо елементарного: добра, злагоди, справедливости на СВОїй БОгом ДАній землі. Хочемо виховувати своїх дітей в українському патріотичному дусі, щоби вони мали майбутнє, завтрашній день, український день.

Однак сьогодні Україною керує орда. Одна банда, прикрившись бандерівськими гаслами на хвилі Революції Гідности, захопила владу в Українській державі і грабує, нищить, паплюжить, витирає об нас ноги з ще більшою люттю. Все це відбувається майже так само, як і 99 років тому, коли Лєнін надіслав на Україну п‘яних солдатів топтати нашу землю, знищувати нас голодоморами, колективізаціями, індустріалізаціями, концтаборами. Це були найкращі з української молоді, які загинула через бездарність тодішнього керівництва держави, в яку вони вірили і за яку загинули так само як загинули тисячі українців вже тепер під час московсько - української війни. Кров крутянців, кров Героїв сьогодення то виключно вина лібералів та їхньої безхребетної політики, яким відверто байдуже Національна держава.

29 січня 1918-го року - була перемога. Перемога добра над злом. Перемога українського духу над азіатським дикунством і небуттям. Ті відважні молоді хлопці - приклад для нас. Вони - символ віри, жертовности, в ім'я нашої правди - вічної і святої ідеї Нації. Їх звитяга має надихати нас на нові звершення і додавати сил в боротьбі за Велику Україну. Отож, вшановуючи Героїв, маємо не плакати, а набиратися революційного духу для подальшої боротьби!

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"