ВО "Свобода"

ENG

25 квітня 2017
В Івано-Франківську школи і садочки переведуть на комунальні котельні або альтернативне опалення
В Івано-Франківську школи і садочки переведуть на комунальні котельні або альтернативне опалення

В Івано-Франківську вийшла дуже неприємна ситуація з відновленням подачі тепла. В той час, коли місцеве комунальне підприємство "Теплокомуненерго" за добу ввімкнуло свої мережі на повну потужність, "СТЕК", що перебуває в руках олігархів, повідомив, що у них немає лімітів газу. Про це 25 квітня 2017 року заявив міський голова Івано-Франківська, свободівець Руслан Марцінків.

"Було розпорядження міського голови ‒ включити тепло. СТЕК цього не зробив. Чому місто має бути заручником олігархічних кланів?

Ми в реальній ситуації побачили перевагу комунального підприємства над приватним. Тож, дав вказівку скласти програму переходу шкіл і садочків міста на комунальні котельні або альтернативне опалення.

Замість того, щоб шукати можливість, "СТЕК" шукав причини не ввімкнути тепло. Таким чином, третина міста залишилася без тепла. "СТЕК" ‒ ворожа для міста організація.

Окрім цього, пишемо лист-звернення до Кабінету міністрів. Нехай скасовують постанову про заборону встановлення індивідуального опалення, щоб ніхто не мерз", - зауважив Руслан Марцінків.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"