ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Руслан Марцінків: "Не віддамо олігархам "Локомотивний завод"
Руслан Марцінків: "Не віддамо олігархам "Локомотивний завод"

ВО "Свобода" в місті Івано-Франківську вступає у боротьбу за одне з найдавніших підприємств. На позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради 9 червня 2017 року депутатська більшість прийняла рішення про готовність міста взяти участь в аукціоні, аби викупити ПАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод". .

Голова міської організації ВО "Свобода", міський голова Руслан Марцінків наголосив, що таке підприємство - інвестиційно привабливий проєкт. "Це підприємство зі 150-річною історією є стратегічним не тільки для міста, але й країни. Тому невипадково його включили в програму приватизації урядом. А це прямо суперечить програмі захисту українців, які не можуть ще одне важливе підприємство віддати на поталу олігархам. Завод прибутковий, на ньому працює 350 людей із середньою заробітною платнею 5, 400 грн", - наголосив націоналіст. .

За словами очільника міста, викуп підприємства допоможе не тільки його зберегти, але й створить інвестиційну зону в центрі міста, якої зараз немає. Завод володіє вільними землями, які стали б інвестиційним простором для нових компаній та створенням нових робочих місць. .

Руслан Марцінків наголошує, що боротьба за це підприємство має давню історію: "Ми неодноразово адресували запити до Верховної Ради, бо розуміли, що цікавість до підприємства приведе до звичного фіналу: його куплять за заниженою ціною та поріжуть на металобрухт. Ми хочемо боротись за "Локомотиворемонтний завод". Адже головне, що колектив сам звернувся до мене з проханням, щоб їхній завод викупило саме місто".

Таким чином, "ЗА" проголосували 24 депутати. Фракція ВО "Свобода" голосувала одноголосно. Підтримали націоналістів у міській раді ще декілька колег-депутатів.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"