ВО "Свобода"

ENG

6 липня 2017
Олігархи передумали?! - Локомотиворемонтний завод принципово не продають громаді Івано-Франківська
Олігархи передумали?! - Локомотиворемонтний завод принципово не продають громаді Івано-Франківська

Івано-Франківська міська рада придбала на аукціоні державний пакет акцій ПрАТ"Івано- Франківський локомотиворемонтний завод". Щоправда… своїм майном поки скорстатися не може, бо через півгодини комісія передумала. Про це 6 липня 2017 року розповів міський голова, свободівець Руслан Марцінків.

"Щойно у Фонді державного майна України завершився аукціон з продажу державного пакету акцій ПрАТ"Івано- Франківський локомотиворемонтний завод". Міська рада Івано-Франківська була єдиним учасником торгів на придбання 99, 5 пакета акцій та запропонувала суму конкурсної пропозиції 33 920 000 (тридцять три мільйони дев'ятсот двадцять тисяч гривень ) грн. Комісія прийняла конкурсну пропозицію одноголосно, проте через півгодини наради зненацька передумали продавати через "відсутність конкуренції", посилаючись на важливість підприємства для держави", - розповів Руслан Марцінків. .

За словами націоналіста, комісія проводить дивні маніпуляції результатами аукціону, що дуже нагадують банальне чиєсь замовлення: "Вочевидь, хтось з олігархів має свої плани на стратегічний об'єкт..", - припускає свободівець.

"Так, наче раніше цю важливість не розглядали. Це попри те, що ми не раз наголошували, що хочемо зберегти і завод, і робочі місця, і як ніхто інший місто розуміє важливість цього заводу.

Незважаючи на це, інші стратегічні підприємства спокійно приватизують. Так арматурний завод купили "з молотка" за мізерні 20 мільйонів гривень. Ми розуміємо, для чого зараз відбувається приватизація стратегічних підприємств. А в час війни така приватизація ‒ це злочин. Такий псевдоаукціон ще раз доводить, що, на жаль, в нашій країні все відбувається не за законом, а за дзвінком з високих кабінетів.

Але ми продовжимо боротьбу за Локомотиворемонтний завод, і проситиму депутатів знову підтримати на сесії рішення щодо його купівлі", - запевнив міський голова Руслан Марцінків.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"