ВО "Свобода"

ENG

15 вересня 2017
Михайло Королик: Спекуляції навколо засадничих державних цінностей та їх нівеляція - результат брудних політичними ігор
Михайло Королик: Спекуляції навколо засадничих державних цінностей та їх нівеляція - результат брудних політичними ігор

Події 10 вересня 2017 року на західному кордоні Української держави ‒ це удар по засадах державности під час війни, симптом скочування до анархії та колосальні втрати для міжнародного іміджу України. Відповідну оцінку 15 вересня 2017 року на черговій сесії Івано-Франківської обласної ради дав очільник обласних свободівців, голова фракції Михайло Королик. З відповідною заявою від імени фракції свободівець виступив на початку пленарного засідання.

Як наголосив Михайло Королик, спекуляції навколо засадничих державних цінностей - громадянства та непорушності державних кордонів - ніщо інше, як результат самогубчої політики владної верхівки на чолі з Петром Порошенком, яка займається не відбиттям зовнішньої агресії, а брудними політичними іграми в своїх шкурних інтересах.

"Неадекватною поведінкою керівництво поставило під удар саму державу й фактично зробило її заручником своїх політичних фобій та амбіцій.

Але все це аж ніяк не виправдовує силового прориву кордону. Такі дії не були викликані крайньою необхідністю захисту основ держави і є просто ганебними в час, коли Україна, захищаючи недоторканність своїх кордонів, спливає кров'ю.

Це не боротьба з режимом Порошенка, а знущання з Української держави й наруга над одним із її основних елементів ‒ непорушністю державного кордону.

Так звана політична еліта має постати перед відповідальністю за те, до чого довела державу.

Ми переконані: поки в Україні при владі не будуть націоналісти та патріоти ‒ цей бардак триватиме далі", -йдеться у заяві фракції ВО "Свобода".

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"