ВО "Свобода"

ENG

3 жовтня 2017
Олександр Сич: Якби не Революція Гідности, не був би зірваний план аншлюсу України Росією
Олександр Сич: Якби не Революція Гідности, не був би зірваний план аншлюсу України Росією

В період російсько-української війни потрібно особливо зберігати пам'ять про подвиг Героїв Небесної Сотні, адже саме вони були першими жертвами військової агресії. На цьому наголосив голова обласної ради, свободівець Олександр Сич на вечорі пам'яті Героїв Небесної Сотні, який відбувся в день народження Героя України Романа Гурика 2 жовтня.

"Ми зобов'язані нести з собою пам'ять про Романа і про всіх Героїв Небесної Сотні не тільки з гуманістичних мотивів, але й для того, щоб пам'ятати, за що вони загинули і будувати те цивілізоване суспільство, якого вони прагнули, - підкреслив Олександр Сич. - Їхній героїзм не може бути затьмарений героїзмом тих, що загинули на фронті. Якби не Революція Гідности, не був би зірваний план аншлюсу України Росією, такий же, який свого часу вчинила нацистська Німеччина відносно Австрії. Герої Небесної Сотні зірвали цей план передчасно і Росія була змушена розпочати агресію, програшну для неї. Ми повинні це пам'ятати і знати, що Роман та його друзі зробили величезний героїчний чин".

Свободівець також акцентував на значенні вітання "Слава Україні! Героям Слава!", яке після Революції Гідности заполонило всю Україну. "Ми повинні розуміти, що це вітання свого часу ввели між собою націоналісти. У такий спосіб вони славили тих, хто своїм чином, героїзмом і смертю прославив Україну. Сьогодні такими Героями, на прославу яких ми вітаємося "Слава Україні! Героям Слава!" є Роман і його друзі, бо вони прославляють Україну у віках!", - резюмував Олександр Сич.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"