ВО "Свобода"

ENG

15 жовтня 2017
Руслан Марцінків: Ми завдячуємо воякам різних епох за можливість бути господарями на своїй землі
Руслан Марцінків: Ми завдячуємо воякам різних епох за можливість бути господарями на своїй землі

14 жовтня, традиційно на Свято Покрови, в Івано-Франківську пройшли заходи з відзначення 75-ї річниці з Дня створення УПА, Дня українського козацтва та Дня захисника України. З нагоди свят пройшла пам'ятна хода та Віче. Місцеві націоналісти на чолі з міським головою, головою міської організації ВО "Свобода" Русланом Марцінківим розпочали вшанування у Меморіяльному сквері зі спільної молитви за всіх тих, хто загинув за наше право жити у власній державі.

Руслан Марцінків наголосив, що 14 жовтня ‒ це день, що увібрав в собі глибокий духовний зміст. "Вони віддали найдорожче, що мали - своє життя за волю та незалежність нашої держави. Вони - це вояки різних років. Це в свій час козаки, за ними - вояки повстанської армії й тепер, уже нове покоління українців бореться за право України бути самостійною державою. Ми добивалися того, щоб 14 жовтня стало справжнім святом української звитяги. І ось ми урочистою ходою вулицями міста та святковим віче на центральній площі вшановуємо наших захисників: тих, хто стояв й продовжує стояти на захисті України у неоголошеній українсько-московській війні. Ми завдячуємо їм можливістю бути господарями на своїй землі. Низький уклін нашим Захисникам", - наголосив свободівець під час виступу.

Окрім того, очільник місцевих націоналістів зазначив, що цього року вдалося відновити історичну справедливість, та вручити родичам повстанців відновлені нагороди УПА. Тож Хрести бойової заслуги отримали сини загиблого упівця "Шрама" та племінниця повстанця "Скуби".

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"