ВО "Свобода"

ENG

3 січня
Михайло Іваночко: Жити за Бандерою!
Михайло Іваночко: Жити за Бандерою!

1 січня хтось продовжував святкувати Новий рік, хтось відсипався, а націоналісти-свободівці вже традиційно вшановували Провідника української нації Степана Бандеру.

По всій Україні свободівці провели заходи на честь ідеолога Бандери, адже його життя, покладене на вівтар боротьби за Україну є нашим дороговказом. Степан Бандера веде нас в боротьбі проти московського окупанта, саме Він є майбутнім України, як самостійної Держави, в якій буде всім жити добре, а українцям - найкраще.

Хай нині нас, українських націоналістів, діючий режим і переслідує, намагається знищити, оббрехати, пересаджати в тюрми, та ми не повинні на це зважати. Напруження жертовности, посвяти й героїзму нас, як представників титульної Нації в Українській Державі таке наявне велике, що його вистачає не лише на те, щоб воскресити, а навіть створити Українську Соборну Самостійну Державу.

Феноменальною є Людина, що змогла дати назву цілому народові ‒ бандерівці. Ймовірно, прізвище роду запрограмувало його Долю і стало знаком Свободи і Незалежности поневолених українців.

Боротьба та діяльність Бандери завжди надихає на протистояння з ворогами різних мастей, а особливо з пристосуванцями, манкуртами чи тими лібералами, які кажуть, що вони поза політикою.

Ось приклад, як з такими боровся Бандера:

- Якось в Академічному домі у Львові зібралася група студентів, серед яких один студент-ліберал у контексті розмови сказав: "Я до ніякої політики не мішаюся. Я ‒ український студент, і це все!". Степан, глянувши на нього, іронічно посміхнувся, встав і вийшов. Згодом, як прийшов цей "неполітичний гнилий ліберальчик " студент до товариства і став подавати кожному руку, то Бандера на місце простягнутої руки відвернувся, заклавши свої руки до кишені. На зауваження свого друга Г. Мельника, що він спричинився до неприємної ситуації, Бандера відсік: "Як тобі це не сподобалося, можеш заскаржити мене до суду". За десятки років такого самого "неполітичного" студента зі Львівського педагогічного університету Б. Сташинського завербували московські служби ‒ і він ‒ "неполітичний" ‒ убив Бандеру. (Тези із праці І. Фаріон).

Зверніть увагу, дорогі Українці, що хіба зараз нинішній олігархічний режим на чолі із Порошенком не те саме робить, стараючись зробити всіх позапартійних, так званих господарників, мовляв моя партія - то моє село, чи місто. Виникає питання чому? Та тому, що таких легко завербувати, купити, такими легко маніпулювати, це перше. Друге, тому, що прислужники режиму цураються своїх структур, адже привикли перебігати з партії в партію, вислуговуючись перед своїми олігархічними господарями. Натомість націоналісти-свободівці живуть за Бандерівськими принципами і ніколи свого не цураються та не відмовляються від боротьби за Українську Державу, як важко не було б, як робив це Провідник Бандера.

Його містична сила проявилася в унікальному епізоді судового засідання Львівського процесу (25.V. ‒ 26. VI. 1936 р. ‒ звинувачення у державній зраді): "На самому початку процесу останнім до зали ввели Степана Бандеру. Коли він появився, всі підсудні встали з місць і привітали провідника: "Слава Україні!". За підсудними піднялися адвокати і глядачі, а за ними ‒ судді, присяжні, журналісти й усі поліційні функціонери різних рангів. Тоді Бандері було тільки 25 років, а він своїми впевненими діями заставив встати перед ним, всю на той момент присутню в залі владу польського окупаційного режиму… Після цієї події один із присутніх у залі польський чиновник наголосив своїм підлеглим, - ви дивуєтесь, що Український нарід слухає Бандеру, коли ви самі встаєте перед ним, коли він заходить до судової зали та віддаєте йому пошану.

Таким був кодекс чести і моралі цього Великого Достойника. Роки фізичного і морального самовишколу дали нечуваний вислід. Тому живімо за Його визначальними концептами та принципами а саме: БОГ, ДУША, ДУХОВІСТЬ, ІДЕЯ!!! СЛАВА НАЦІЇ !!!

З повагою, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"