ВО "Свобода"

ENG

4 травня
Олександр Сич: Освіта, наука та інтелект є тим фундаментом, який сприятиме єднанню країн Карпатського регіону
Олександр Сич: Освіта, наука та інтелект є тим фундаментом, який сприятиме єднанню країн Карпатського регіону

В рамках ІІІ Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону "Карпатський простір" відбувся освітній форум за участі керівників обласної та міської влади, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, держсекретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка та іноземних послів.

Від імені обласної ради учасників форуму привітав голова вищого самоврядного органу влади області, свободівець Олександр Сич. "Бажаю, аби головним трендом для кожного з вас стали слова класика української літератури Максима Рильського про красиве і корисне ‒ троянди і виноград. Я переконаний, що освіта, наука та інтелект ‒ це найпотужніші локомотиви цивілізаційного розвитку. Тому нам вкрай важливо сьогодні на етапі становлення Української держави, формування українського суспільства аби саме освіта і наука дозволяли нам вийти із постсовєтської пастки. Як і будь-який інший рубіж, Карпати повинні не роз'єднувати, а об'єднувати. Тому впевнений, що освіта, наука та інтелект є тим фундаментом, який сприятиме єднанню країн Карпатського регіону", - акцентував Олександр Сич.

Під час форуму його учасники обговорили особливості підготовки та імплементації реформи "Нова Українська школа", задоволення освітніх потреб представників національних меншин в Україні, перспективи сучасної школи та підготовки вчителів на досвіді Фінляндії.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"