ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
2017-й на Прикарпатті проголошено Роком Української Повстанської Армії
2017-й на Прикарпатті проголошено Роком Української Повстанської Армії

10 березня 2017 року Івано-Франківська обласна рада за ініціятиви Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ухвалила рішення про проголошення року Української Повстанської Армії на Прикарпатті. У такий символічний спосіб депутати планують вшанувати 75-у річницю заснування УПА.

"Цього року маємо 75 років заснування Української Повстанської Армії. Раніше ми пропонували святкування на рівні области. Та цього року вперше дата заснування УПА вписана у перелік дат, рекомендованих до відзначення на рівні держави. Тож пропонуємо проголосити 2017-й Роком Української Повстанської Армії. Відповідно, на рівні области буде розроблено перелік заходів до цієї пам'ятної дати", ‒ зауважив голова обласної ради свободівець Олександр Сич.

Підтримавши відповідне рішення абсолютною більшістю голосів, депутати обласної ради доручили головам районних рад та очільникам місцевих адміністрацій забезпечити підготовку та проведення заходів, приурочених Року Української Повстанської Армії.

Окрім того, Олександр Сич дав доручення департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації забезпечити постійний контроль та підготувати довідку щодо стану щомісячних виплат в області ветеранам УПА. Зауважимо, що обласна рада за ініціятиви націоналістів ще в попередньому скликанні ухвалила рішення про виплату ветеранам УПА щомісячної доплати до пенсії в розмірі 1000 грн.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"