ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Івано-Франківська обласна рада підтримала блокаду окупованих територій
Івано-Франківська обласна рада підтримала блокаду окупованих територій

Фракція ВО "Свобода" в Івано-Франківській обласній раді виступила на підтримку блокади окупованих територій. Відповідне звернення було підтримано на черговому засіданні Івано-Франківської обласної ради, що відбулося 10 березня 2017 року.

"Відсутність чіткої політики держави викликає обурення людей, проявом якої стала блокада добровольцями торгівлі з окупованими територіями. Люди, які в 2014 році захищали державу, яка не мала можливості захистити себе і своїх людей, через 3 роки війни знову виконують функцію держави та зупиняють ганебну торгівлю з окупантом, яка збагачує олігархів по обидва боки від передової та допомагає Росії фінансувати окупацію", ‒ йдеться у зверненні.

У документі наголошується також на необхідності якнайшвидшого визнання на найвищому державному рівні частини території України окупованою Росією, заборону торгівлі з ОРДЛО та вжиття дієвих заходів щодо зміцнення енергетичної безпеки України.

На підтримку звернення разом з ВО "Свобода" висловилися й инші національно-патріотичні сили. Фракція "Блоку Петра Порошенка" від голосування утрималася.

Голова фракції ВО "Свобода" Михайло Королик також запропонув розіслати звернення иншим обласним радам, аби вони теж дали відповідну оцінку діям центральної влади.

"Нещодавно ми виходили на марш проти підвищення тарифів та на пітримку блокади. Закликаю всіх приєднуватися, бо якщо ми обурюємося тільки на кухні, режим цього не почує", ‒ зазначив Михайло Королик.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"