ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Депутати-свободівці Надвірнянської районної ради відстояли інтереси громади в ситуації з пасажирськими перевезеннями
Депутати-свободівці Надвірнянської районної ради відстояли інтереси громади в ситуації з пасажирськими перевезеннями

16 березня 2017 року сесія Надвірнянської районної ради прийняла рішення про визнання незадовільною ситуації щодо стану пасажирських перевезень в районі. За наполяганням свободівців відповідне рішення було обумовлене бездіяльністю райдержадміністрацієї у відповідь на чергове підняття тарифів в громадському транспорті.

Голова Надвірнянської районної ради, свободівець Іван Гурмак ще 7 лютого 2017 року звернувся до райдержадміністрації з вимогою належним чином вивчити ситуацію, що склалася, врегулювати питання пільгового проїзду, розташування зупинок громадського транспорту, перевезення у вечірній час доби, забезпечення проїздними квитками і контролю за їх видачею пасажирам.

Відтак, заслуховуючи інформацію райдержадміністрації на пленарному засіданні, депутатський корпус у своїй переважній більшости підтримав рішення профільної комісії з питань промисловости, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства й визнав роботу районної державної адміністрації щодо організації пасажирських перевезень в районі незадовільною.

Що цікаво, голосуючи, депутати розділилися на два табори: свободівці підтримали дане рішення і відстояли інтереси громади району. Депутати ж провладної партії "БПП" та політичної партії "Воля" не голосували.

Як бачимо, від гучних заяв до реальних дій великі кроки. Здебільшого ж все залишається лише на рівні гучних заяв. Так можна висловитися і про депутатів політичної партії "Воля". Адже на сторінці їх прес-служби ще 8 лютого 2017 року висвітлена стаття про те, як депутати Надвірнянської районної ради від цієї політсили обурені зухвалими діями перевізників. На жаль, на стадії обурення їх дії і завершилися.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"