ВО "Свобода"

ENG

30 березня 2017
За сприяння свободівців виділені кошти на капітальний ремонт даху Суходільської ЗОШ І-ІІ ст
За сприяння свободівців виділені кошти на капітальний ремонт даху Суходільської ЗОШ І-ІІ ст

30 березня відбулася 13 сесія Рожнятівської районної ради сьомого демократичного скликання. Було розглянуто 17 питань порядку денного. У тому числі "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік".

За клопотанням свободівця, заступника голови районної ради Олега Понайди при розподілі вільного залишку коштів районного бюджету було виділено 300 тис. грн. на капітальний ремонт Суходільської ЗОШ І-ІІ ст., кошторисна вартість робіт складає ‒ 1 млн. 30 тис. грн.

Також за сприяння фракції ВО "Свобода" в Івано-Франківській обласній раді та голови обласної ради Олександра Сича було виділено кошти у сумі 290 тис. грн. на капітальний ремонт даху вищенаведеної школи на черговій сесії, яка відбулася 24 березня.

Слід зазначити, що на цю потребу було виділено співфінансування з Суходільського сільського бюджету кошти у сумі 100 тис. грн.

"Капітальний ремонт даху Суходільської школи включено до переліку першочергових заходів на фінансування в 2017 р., оскільки школа побудована ще у 1989 році і до цього часу не проводилися жодні ремонтні роботи по заміні покрівлі, і в результаті дах протікає над спортивним залом і двома класами. На сьогодні більшу частину коштів вже виділено. З настанням літніх канікул виконавці можуть приступати до ремонтних робіт" - наголосив свободівець, заступник голови районної ради Олег Понайда.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"