ВО "Свобода"

ENG

31 березня 2017
Фракція націоналістів у Надвірнянській міській раді виступила з пропозицією встановити в місті монумент воїну-добровольцю
Фракція націоналістів у Надвірнянській міській раді виступила з пропозицією встановити в місті монумент воїну-добровольцю

30 березня 2017 року відбулося засідання 14-ї сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської области 7 скликання. Свободівці взяли активну участь у роботі сесії. Серед присутніх голова фракції ВО "Свобода" у міській раді Ірина Кащенко, міські депутати-свободівці Олег Туєшин, Надія Гурмак, Євген Луців, Мирослав Гнідик.

Розглянуто понад 80 питань порядку денного сесії. Депутати-свободівці приділили особливу увагу питанням, що стосуються бійців московсько-української війни. Зокрема, від фракції націоналістів голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин зачитав спільне звернення воїнів Надвірнянщини з проханням передбачити кошти в міському бюджеті на зубне протезування бійців-ветеранів АТО та встановити мораторій на продаж чи оренду земельних ділянок в межах міста Надвірна фізичним чи юридичним особам, окрім учасників московсько-української війни та членів родин загиблих воїнів, які бажають отримати земельні ділянки для передбачених законом цілей. Бійці зголосилися брати участь у нарадах з приводу земельних питань і в разі, якщо земельна ділянка не підходить учаснику бойових дій для його потреб, вона буде відведена для участи в аукціоні.

Депутати підтримали також звернення Надвірнянської міської ради до керівництва держави щодо визнання частини території України окупованою Російською Федерацією та врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні, яка склалася внаслідок торгівлі з окупованими територіями. За пропозицією свободівця Олега Туєшина дане звернення доповнять пунктом з вимогою здійснення на найвищому рівні дієвих заходів щодо невідкладного звільнення полонених українських воїнів з московського полону.

Реагуючи на чергове підвищення тарифів на водопостачання, націоналісти звернули увагу на незадовільний стан очисних споруд та необхідність проведення ремонтних робіт по відновленню системи водоочищення або ж будівництва нової. З відновленням водоочисної системи в місті з'явиться можливість знизити тарифи на водопостачання для населення. Свободівці, розуміючи наслідки "тарифного терору" населення, і надалі пропонуватимуть ті шляхи вирішення проблеми, які вигідні перш за все простому українцю і дадуть змогу хоча б частково контролювати тарифи на ком послуги, в цьому випадку тариф на воду.

Також від фракції націоналістів було зачитано депутатський запит з проханням встановити у місті Надвірна пам'ятник добровольцю - земельну ділянку під нього запропонували відвести по вул. Чорновола (навпроти "Універмагу"). Ініціятиву свободівців підтримали і, сподіваємось на його реалізацію, задля увіковічення пам'яти про перших добровольців - новітніх захисників України та загиблих бійців з Надвірнянщини, котрі віддали свої життя у боротьбі з московським окупантом за свободу і територіяльну цілісність України.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"