ВО "Свобода"

ENG

5 квітня 2017
Свободівці Прикарпаття долучились до урочистостей на вшанування Карпатської України у м. Хуст
Свободівці Прикарпаття долучились до урочистостей на вшанування Карпатської України у м. Хуст

Свободівці Прикарпаття взяли участь в урочистих заходах, що відбулися 2 квітня 2017 року в м. Хуст Закарпатської области з нагоди чергової річниці проголошення Карпатської України.

Пам'ятну дату вшанували, зокрема, голова "Легіону Свободи" в Івано-Франківській области Олег Туєшин, волонтер Благодійного Фонду "Свобода-Гідність-Перемога" Іван Степник, учасники російсько-української війни Ярослав Сушириба (батальйон "Крук") та Василь Голіней (батальйон "Донбас").

Заходи вшанування розпочалися у меморіяльному комплексі "Красне Поле" ‒ на місці наймасштабніших боїв січових стрільців, які віддали своє життя за молоду державу, захищаючи її від військової агресії ворога.

Учасники заходу прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генерального прокурора України, голови СБУ щодо неналежного вшанування на державному рівні Героїв Карпатської України, а також ганебних актів вандалізму щодо пам'ятників та меморіалів борцям за українську незалежність.

Справжньою окрасою заходів стало виконання стрілецьких пісень лідером гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка, соліста гурту "Полікарп" Валерія Гладунця та кобзаря Тараса Силенка.

Також націоналісти відвідали нещодавно зруйновану вандалами могилу Миколи Аркаса ‒ командира полку Дієвої армії Української Народної Республіки.

Окрім того, в центральній частині міста, на вулиці Карпатської Січі, свободівці Надвірнянщини представили виставку військової амуніції та бойової зброї, що використовується ворогом проти наших захисників на Сході України. Живе спілкування з учасниками російсько-української війни викликало неабиякий інтерес у місцевих мешканців.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"