ВО "Свобода"

ENG

7 квітня 2017
З ініціятиви свободівців 2017 рік у Надвірнянському районі проголошено роком генерал-хорунжого УПА Героя України Романа Шухевича
З ініціятиви свободівців 2017 рік у Надвірнянському районі проголошено роком генерал-хорунжого УПА Героя України Романа Шухевича

6 квітня 2017 року під головуванням голови районної ради, свободівця Івана Гурмака відбулася 12 позачергова сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання.

Участь у сесії взяли депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та депутат-свободівець Надвірнянської міської ради Тарас Угринчук.

За підсумками засідання були підтримані актуальні питання, ініційовані націоналістами, зокрема звернення про проголошення 2017 року на Надвірнянщині роком головнокомандувача УПА Романа Шухевича та звернення районної ради до Президента України щодо видання Указу "Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії".

Свободівці наголосили на важливости вище відзначених пам'ятних дат в історії національно-визвольної боротьби української нації, зазначивши, що постать Романа Шухевича та образ українських повстанців надихає новітніх воїнів московсько-української війни на подвиги в ім'я рідної держави.

Також депутати-свободівці одноголосно підтримали рішення про звернення Надвірнянської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо скасування абонплати за підключення до системи газопостачання.

"Абонплата за газопостачання - це чергове знущання над українцями", - зауважив голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"