ВО "Свобода"

ENG

15 квітня 2017
У переддень Великодня свободівці привітали зі святом легендарного Мирослава Симчича
У переддень Великодня свободівці привітали зі святом легендарного Мирослава Симчича

Вже традиційно напередодні Великодніх свят прикарпатські свободівці відвідують легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича. Цьогоріч із гостинцями до "Кривоноса" завітали депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин.

Націоналісти висловили герою слова шани за безцінний внесок у становлення Української держави та привітали із прийдешніми Великодніми святами, побажавши козацького здоров'я, родинного затишку і Божої опіки.

Як відзначив Михайло Іваночко, спілкування з живою легендою українського воїнства Мирославом Симчичем щоразу додає сили та впевнености, що українські націоналісти на правильному шляху боротьби за єдину, вільну Українську державу і війна з московським ворогом закінчиться українською перемогою.

"На прикладі таких героїв, як Мирослав Симчич (Кривоніс), повинна виховуватися молодь - він є взірцем боротьби за Українську державу, незламним захисником української нації".

Легендарний сотенний подякував гостям за відвідини і побажав всім українцям світлого і радісного Христового Воскресіння, щоби вже наступного року в мирі й єдности з перемогою над московським окупантом український народ святкував Великодні свята.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"