ВО "Свобода"

ENG

7 травня 2017
Олександр Сич привітав мешканців та гостей Івано-Франківська з Днем міста
Олександр Сич привітав мешканців та гостей Івано-Франківська з Днем міста

Обласний центр Прикарпаття ‒ Івано-Франківськ ‒ святкує 355-річницю заснування. День міста урочисто відкрили біля міської Ратуші. Тут зібралися мешканці та гості міста, представники делегацій з міст-побратимів.

Традиційно урочистости розпочалися зі спільної молитви за участи духовенства усіх конфесій. Окрім того, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих іванофранківців, які віддали своє життя за Україну.

Від імени Івано-Франківської обласної ради, всього депутатського корпусу мешканців та гостей міста привітав голова обласної ради, свободівець Олександр Сич. "Івано-Франківськ ‒ це перлина нашого краю і ми всі за нього дбаємо. Сьогодні місто неможливо уявити без обласного музично-драматичного театру, обласної філармонії, обласної клінічної та дитячої лікарень і багатьох інших закладів. На їх утримання з обласного бюджету в рік ми виділяємо близько 600 мільйонів гривень. Це внесок всієї громади Прикарпаття в розвиток нашого міста, - відзначив очільник облради.

"Бажаю, аби і через сотні років ми могли так само урочисто святкувати День народження Івано-Франківська. Аби жодна війна, жодне лихо не зачепило нашого міста, аби лунали українські пісні, церковні дзвони кликали до молитви, розмаїттям буяла українська вишиванка. Радості, добра і щасливої долі кожному мешканцю Івано-Франківська!" ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"