ВО "Свобода"

ENG

10 травня 2017
Руслан Марцінків: Сміття потрібно не нагромаджувати, а раціонально використовувати
Руслан Марцінків: Сміття потрібно не нагромаджувати, а раціонально використовувати

Івано-Франківськ впроваджує світові практики поводження з відходами. Так, 6 травня, на КП "Полігон ТПВ" у селі Рибне відкрили біогазовий завод. Це перша біогазова установка на західній Україні. Вона стала важливим елементом програми поводження з твердими побутовими відходами, створення якої ініціював міський голова Івано-франківська, свободівець Руслан Марцінків.

Встановила його там фірма "Clear Energy", що перемогла у відкритому інвестиційному конкурсі. "Важливо навчати мешканців нашого міста правильно поводитись зі сміттям. Біогазова установка ‒ один з важливих кроків. Але успіху не буде, доки люди самі не усвідомлять важливість сортування відходів. Щоб наші діти вже зі школи знали, що папірець треба донести не просто до урни, а до правильної урни. Саме тому запропонував розробити програму поводження зі сміттям в Івано-Франківську на 5 років. Паралельно будемо удосконалювати наш "Полігон", аби не нагромаджувати сміття, а раціонально його використовувати", - зазначив свободівець Руслан Марцінків.

На цьому команда націоналістів не зупиниться. За словами голови міської організації ВО "Свобода" Руслана Марцінківа, наступний крок ‒ будівництво сміттєпереробної лінії, яке місто запланувало вже на кінець літа. Цей амбітний проект міська влада реалізує спільно з обласною, адже відходи до Рибного звозять не лише з Івано-Франківська, але й інших міст Прикарпаття. Зараз саме шукають фірму, яка б могла звести якісну та сучасну лінію. Розглядають пропозиції не тільки українських підприємців, а й іноземних.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"