ВО "Свобода"

ENG

12 травня 2017
Назарій Павлів в рамках громадської кампанії з популяризації здорового способу життя відвідав Рожнятівщину
Назарій Павлів в рамках громадської кампанії з популяризації здорового способу життя відвідав Рожнятівщину

11 травня 2017 року багаторазовий рекордсмен України Назарій Павлів та свободівець, заступник голови Рожнятівської районної ради Олег Понайда в рамках громадської кампанії з популяризації здорового способу життя відвідали школи Рожнятівщини. Зокрема, побували у Грабівській ЗОШ I-II ст. та Лоп'янській ЗОШ І-ІІІ ст.

Школярі мали можливість побачити, як богатир згинає цвяхи "двохсотки", скручує будівельну арматуру в спіраль, надуває медичну грілку, доки вона не розірветься, розриває календар, у якому 365 сторінок, сідає на шпагат. Учні із надзвичайним захопленням спостерігали за уміннями гостя та дарували йому гучні оплески.

"Я закликаю всіх вас займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Ви зможете досягнути значних результатів у спорті тільки тоді, коли будете ходити на тренування і відповідально ставитися до них. А ще я раджу вам гарно вчитися, а особливо вивчати англійську мову, географію, історію України та свого рідного краю. Особисто я, де б не був, усім розповідаю про свою Батьківщину, адже нам є чим гордитися. У нашій области знаходиться найвища вершина України - Говерла, чудове місто Галич, на Івано-Франківщині народився Степан Бандера. Саме тому закликаю вас завжди пам'ятати свій рідний край і гордитися ним", - наголошував Назарій Павлів.

Для школярів проводилися різноманітні конкурси. Переможців гості нагороджували цінними призами.

Заступник голови районної ради, свободівець Олег Понайда зазначив, що дуже важливо дотримуватися здорового способу життя, займатися різноманітними видами спорту, побажав учням успіхів у навчанні, віри у власні сили та можливости, щоби вони зростали сильними і мужніми українцями на славу рідної Батьківщини, адже саме вони це майбутнє української нації.

Директори відзначених навчальних закладів Лютак Микола та Юрчишин Василь висловлювали слова щирої подяки гостям за представлені заходи, які назвали справжнім святом для учнів, адже не часто випадає можливість школярам зустрітися із такими відомими особистостями.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"