ВО "Свобода"

ENG

17 травня 2017
Олександр Сич: Кожна держава повинна мати свою ідеологію і виховувати в її дусі молоде покоління
Олександр Сич: Кожна держава повинна мати свою ідеологію і виховувати в її дусі молоде покоління

Кожна держава повинна мати свою державницьку ідеологію і виховувати в її дусі молоде покоління. На цьому наголосив голова обласної ради, свободівець Олександр Сич під час регіональної науково-практичної конференції "Українське націоналістичне підпілля в 20-50-х роках ХХ століття на теренах Західної України", присвяченої 110-ій річниці з Дня народження Романа Шухевича та 75-річчю створення Української Повстанської Армії, яка відбулася 16 травня в м. Рогатин.

Олександр Сич відзначив, що такі конференції сьогодні є вкрай важливими, адже допомагають вплітати історію визвольної боротьби українського народу в свідомість молодого покоління. "Все ХХ століття і початок ХХІ пройшли під знаком боротьби українців за власну незалежність. Як говорили древні греки, історія ‒ вчитель життя, іноді вона буває не просто жорсткою, а жорстокою вчителькою. Пам'ятаємо, наскільки совєтсько-пропагандистською отрутою були затравлені наші брати-українці на Сході України. Сьогодні спостерігаємо парадокс історії, коли ті хлопці і дівчата, які раніше в школі вчили про кровожерливих бандерівців, тепер самі відстоюють цілісність України і вже їх російська пропаганда називає кровожерливими бандерівцями", - акцентував науковець.

Свободівець також підкреслив, що теперішні події на Сході України дуже схожі на ті, що відбувалися в 40-50-х роках минулого століття на західних територіях держави. "Агресор той самий, українці далі борються за незалежність. Відмінність лише в тому, що раніше боротьба проходила на західних кордонах України, а сьогодні ‒ на східних. Переконаний, що у цій боротьбі ми переможемо. Недалекий той час, коли боротьба перейде на сторону противника і перед нами буде стояти завдання укріплювати східні кордони не тому, що нам загрожує східний агресор, а тому, що на його території почнеться хаос, який вже сьогодні прогнозують аналітики", - резюмував Олександр Сич.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"