ВО "Свобода"

ENG

23 травня 2017
Олександр Сич: Без пошанування героїв ми не будемо мати свого майбуття
Олександр Сич: Без пошанування героїв ми не будемо мати свого майбуття

Поблизу пам'ятника провіднику ОУН Євгену Коновальцю в Івано-Франківську відбулися заходи на вшанування Дня героїв. Представники духовенства відслужили поминальну панахиду за душі полеглих. Опісля керівники області та міста поклали квіти до пам'ятника Євгену Коновальцю.

"В день героїв ми вшановуємо не тільки учасників історичних національно-визвольних змагань, а й що важливо, бійців сучасної російсько-української війни. На жаль, не кожен українець, який говорить "Слава Україні" - "Героям слава" знає, звідки це привітання пішло. Пошанування Дня героїв було впроваджено на другому великому зборі ОУН(б) в 1941 році. Адже саме в травні загинули три провідники національно-визвольного руху ‒ Микола Міхновський, Симон Петлюра, Євген Коновалець", - відзначив голова обласної ради, свободівець Олександр Сич.

Звертаючись до присутніх націоналіст також наголосив на важливості знання історії свого народу. "Історія хліба не дає, натомість дає гідність і лише той, хто має гідність, буде господарем своєї землі. Незважаючи на глобалістичний натиск, який чиниться у світі на нівелювання всього національного ‒ кордонів, мов, культур та історій, ми повинні плекати своє, аби залишатись собою. Ми повинні знати свою історію і героїв. Доки в наших школах та університетах буде викладатись історія України, українська мова та література, доти ми будемо самими собою, будемо українцями і господарями на своїй землі. Втратимо це ‒ втратимо себе, втратимо землю, втратимо майбуття своїх дітей і онуків", - акцентував Олександр Сич.

"Віддаю шану нашим історичним героям і нашим новітнім героям, які стоять на сторожі миру, спокою, добра української землі і української нації", - додав свободівець.

Олександр Сич також вручив прикарпатцям, котрі у складі добровольчих формувань боронили територіальну цілісність та державний суверенітет і досі стоять на сторожі миру, ексклюзивні відзнаки "Івано-Франківська обласна рада ‒ Українському добровольцю".

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"