ВО "Свобода"

ENG

24 травня 2017
День Героїв традиційно масштабно відзначили на Прикарпатті
День Героїв традиційно масштабно відзначили на Прикарпатті

Вже традиційно з нагоди Дня Героїв України активісти ВО "Свобода" взяли участь у заходах із вшанування Героїв України ‒ борців за свободу рідної землі.

Урочистости з нагоди Дня Героїв відбулись майже в кожному населеному пункті Прикарпаття.

Зокрема, під час заходів з нагоди Дня Героїв України у Надвірній голова Надвірнянської районної ради, свободівець Іван Гурмак, звертаючись до присутніх, зазначив, що слава України неможлива без слави її Героїв, бо День Героїв ‒ свято величі духу українських вояків, борців за волю України, символ незборимости української нації започаткований націоналістами ще в минулому столітті.

Урочистості в селищі Ланчин розпочалися з панахиди біля могили борцям за суверенну Українську державу. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Націоналіст, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, виступаючи перед своїми односельчанами, зауважив, що саме від рук московських окупантів гинули наші Герої, саме московський кривавий чобіт століттями топче нашу землю, тому боротьба за вільну, самостійну Українську державу продовжується і ця боротьба не на життя, а на смерть.

Святковий концерт, приурочений Дню Героїв України, за сприяння депутата Надвірнянської районної ради Володимира Черленюка відбувся в Народному Домі селища Делятин. Виставку військової зброї та амуніції у холі Народного Дому організував свободівець голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин. Разом з побратимами ветеран московсько-української війни спілкувався з дітьми та дорослими, розповідав про військові будні.

У селі Гвізд святковий концерт, приурочений Дню Матері та Дню Героїв України, відвідав депутат-свободівець Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович.

Звертаючись до присутніх, націоналіст подякував всім українським матерям за їх мужність та за те, що виховали і виростили справжніх героїв України, захисників рідної землі. "Пам'ятаючи, шануючи та святкуючи українські свята, такі як День Матері, День Героїв України, ми сповняємо заповіти наших предків, наближаємо час перемоги. Віримо, що в мирі та єдности українці гідно житимуть на своїй Богом даній землі!", - зауважив Василь Сенатович.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"