ВО "Свобода"

ENG

5 червня 2017
У "Дем'яновому лазі" вшанували жертв комуністичного режиму
У "Дем'яновому лазі" вшанували жертв комуністичного режиму

4 червня 2017 року, у неділю Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці, в Івано-Франківську в Меморіяльному комплексі "Дем'янів лаз" відбулися панахида і віче-реквієм пам'яти жертв комуністичного режиму.

Звертаючись до присутніх, голова Івано-Франківської обласної ради, свободівець Олександр Сич закликав пам'ятати історію свого народу і вшановувати героїв, які століттями захищали українську землю.

"З прадавніх часів в християнському звичаї було під час зелених свят згадувати і вшановувати всіх тих, хто відійшов у кращий світ. У 20-х роках минулого століття цю традицію поновила Організація Українських Націоналістів з тим, аби вшановувати героїв, котрі загинули за власну землю і за її визволення. Сьогодні в "Дем'яновому лазі" ми також символічно вшановуємо пам'ять тих, хто загинув за українську землю: одні ‒ тому, що боролися, інші ‒ тому, що просто були українцями. Це наша історія і допоки будемо пам'ятати героїв, які полягли за нашу землю, будемо цінувати її", - підкреслив Олександр Сич.

У своєму виступі націоналіст також закликав берегти свою мову, культуру, релігію та землю, які є визначальними факторами української нації.

"Закликаю зберігати свою територію гідности, бо втратимо її ‒ втратимо територію землі. Тому з обережністю ставлюся до тих, хто сьогодні закликає продавати українську землю. В світі наступає харчова криза. Кожен зириться на наші чорноземи: як українські олігархи, так і іноземні можновладці. Але пам'ятаймо, що коли втратимо нашу землю ‒ втратимо наші домівки, втратимо українську державу", - відзначив Олександр Сич.

"Бережімо віру, мову, культуру, історію, власну українську землю, шануймо героїв, будьмо собою на цій стражденній українській землі. Слава Україні!" ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"