ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2017
У Голині, що на Калущині, відбувся ІІ районний волейбольний турнір пам'яті Євгена Коновальця
У Голині, що на Калущині, відбувся ІІ районний волейбольний турнір пам'яті Євгена Коновальця

11 червня в Голині Калуського району за сприяння Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" і депутатів обласної ради Михайла Королика та Оксани Тебешевської відбувся ІІ районний волейбольний турнір пам'яти Євгена Коновальця. Привітав учасників змагань президент Федерації волейболу України, суддя міжнародної категорії Михайло Мельник.

Оксана Тебешевська розповіла про сподвижницький шлях полковника Армії УНР, першого голову ОУН, одного з ідеологів українського націоналізму. Свободівка підкреслила: "Євген Коновалець жив для України і світла пам'ять про цього великого українця наснажує нас у розбудові Української держави. У "Дванадцяти прикметах українського націоналіста" сказано: "Україна потребує сильних і здорових тілом та духом синів". Саме з такою метою організовуємо спортивні змагання, на яких гартуємо і тіло, й український дух". .

У турнірі взяло участь сім команд - з Калуша, Кропивника, Голиня, Старого Угринова, Підмихайля, Кадобни, Брошнева Осади.

Перше місце в напруженій і безкомпромісній боротьбі здобули волейболісти з Кропивника, друге - з Голиня, третє - з Брошнева Осади.

Найкращих гравцями турніру визнано Миколу Барнича (Кропивник), Василя Ляховича (Голинь), Сергія Любезного (Брошнів Осада).

Прес-служба Калуської районної організації ВО "Свобода"