ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
Відбулось засідання сесії Надвірнянської міської ради
Відбулось засідання сесії Надвірнянської міської ради

4 липня 2017 року відбулось засідання чергової фф сесії Надвірнянської міської ради, під час якого депутати обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення жителів міста Надвірна.

Депутати від фракції ВО "Свобода" у міській раді взяли активну участь у роботі сесії.

Засідання розпочали з вшанування пам'яти Героїв України, насамперед віддали шану легендарному командиру Української повстанської Армії Роману  Шухевичу, з нагоди 110-ї річниці від дня його народження 30 червня, а також одному із провідних діячів українського націоналістичного руху Євгену Коновальцю, адже 14 червня минуло 126 років від дня народження націоналіста.

Протягом пленарного засідання було розглянуто 49 питань. Зокрема, міські обранці підтримали звернення первинної профспілкової організації нафтогазовидобувного управління "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта" до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови товариства та надання дозволу ПАТ "Укрнафта" на видобуток нафти і газу. Депутатами міської ради  було прийнято звернення Верховної Ради України щодо відкликання рішення про ліквідацію Прикарпатського та Охтирського УБР.

Депутатами міської ради внесено зміни в План соціяльно-економічного розвитку м. Надвірна на 2017 рік. Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріяльної допомоги жителям міста, в тому числі бійцям московсько-української війни.

Депутати-свободівці міської ради утрималися щодо голосування за прийняття рішення про ініціювання добровільного об'єднання громад, згідно перспективного плану об'єднання, розробленого районною та обласною робочими групами. Націоналісти вважають, що в умовах війни країна повинна спрямувати всі сили на захист території і життя громадян, а головне - на здобуття перемоги у боротьбі з московським окупантом.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема, депутат-свободівець Тарас Угринчук зачитав депутатське звернення щодо самовільного незаконного розміщення вивісок і рекламних площин в м. Надвірна, адже перспектива історичних вулиць в місті просто зникає за вивісками різних магазинів, банків та кафе. З метою виявлення самочинно встановлених тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльности Тарас Угринучк зачитав депутатське звернення до міського голови щодо внесення змін до комплексної схеми тимчасових споруд в м. Надвірна. Також націоналіст порушив болюче питання міста у депутатському зверненні щодо проведення інвентаризації гаражів на територіях їх компактного розташування в м. Надвірна.

Прес-служба Надвірнянської міської організації ВО "Свобода"