ВО "Свобода"

ENG

15 липня 2017
Олександр Сич: Добровольці московсько-української війни продовжують боротьбу УПА за національне визволення
Олександр Сич: Добровольці московсько-української війни продовжують боротьбу УПА за національне визволення

Десятки тисяч загиблих за українську державність ‒ це сила, яка формує наш національний хребет. Ми сильні, бо поряд із пошануванням вояків УПА ми вшановуємо сучасних героїв, які загинули на Майдані та в московсько-українській війні. Ми на вшануванні героїчних чинів виростили покоління сьогоднішніх героїв. Про це 15 липня року під час мітингу в селі Липа Долинського району на Прикарпатті заявив голова Івано-Франківської обласної ради свободівець Олександр Сич у межах всеукраїнського патріотичного фестивалю "Яворина-2017".

"Нинішня війна проти Московії ‒ це продовження боротьби, яку вела Українська Повстанська Армія. Але є одна відмінність: УПА боролася на Заході, а сучасні українські вояки ‒ на Сході, біля лігва ворога.

Це може виглядати майже фантастичним, але я переконаний, що за недовгий час Росія розвалиться на шматки. І ми повинні бути сильні не тільки для того, щоби сьогодні протистояти російській агресії, а й щоби потім протистояти тому хаосу, який буде на її території. Я в цьому переконаний, бо до цього волають жертви багатосотлітньої боротьби за національне визволення", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"