ВО "Свобода"

ENG

16 липня 2017
Олег Осуховський: Якби влада вшановувала українських героїв, наше життя було б иншим
Олег Осуховський: Якби влада вшановувала українських героїв, наше життя було б иншим

Якби на такі святі місця, як Яворина, Маківка, приїжджало більше народних депутатів, представників влади, то зараз ми жили би в иншій Україні. Про це заявив 16 липня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський у своєму виступі в селі Липа Долинського району під час фестивалю "Яворина-2017".

"Тоді не сиділи би за гратами патріоти, воїни-добровольці, влада не підписувала би кабальні угоди зарази позики Міжнародного валютного фонду ‒ йдеться про продаж сільгоспземель, підвищення тарифів, так звану пенсійну реформу та инше", - наголосив народний депутат.

Він наголосив, що народи Европи завдячують українським героям, що живуть на мирній землі.

"Польща та загалом Європа мають розуміти, що якби не Революція гідности, якби не наші захисники, які стоять на східних кордонах і ціною власного життя відстоюють цілісність держави, то, мабуть, путінські танки давно були би під польськими кордонами. Тут, на цьому наповненому особливою енергетикою місці маємо можливість надихнутися подвигом наших славних предків і докласти всіх зусиль, аби знищити зовнішнього ворога та викоренити внутрішнього ворога ‒ корупцію, олігархічні впливи", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"