ВО "Свобода"

ENG

31 липня 2017
З нагоди 75-ліття УПА в Перегінську відбувся поминальний захід за полеглими героями
З нагоди 75-ліття УПА в Перегінську відбувся поминальний захід за полеглими героями

29 липня 2017 року в Перегінську в церкві Різдва Пресвятої Богородиці була відправлена Служба Божа за упокій всіх воїнів УПА Рожнятівського району. Після Служби Божої було освячено могилу воїнам УПА на цвинтарі церкви Святого Духа.

"Ми не знаємо імен загиблих, але могли б знати, якби мали доступ до архівів, бо як такого доступу ми не маємо. Вимагатимемо від центральної влади відкрити архіви про національно-визвольну боротьбу, бо ми маємо право знати, як загинули наші батьки і діди та як насправді велася ця боротьба" - зазначив голова Рожнятівської районної організації ВО "Свобода" Володимир Семко.

Заступник голови Рожнятівської районної ради, свободівець Олег Понайда нагадав, що 2017 рік для українців є визначним, адже цього року ми відзначаємо 100-ліття Української Революції та 75-ліття від створення УПА.

"Ми повинні виховувати молодь на подвигах УПА, на жертовності Небесної Сотні та героїв Російсько-Української війни, які захищають наші східні кордони від нашого одвічного ворога ‒ Російської Федерації. Ми, як українські націоналісти, повинні гордитися, що нас називають бандерівцями", - зазначив заступник голови районної ради, свободівець Олег Понайда.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"