ВО "Свобода"

ENG

23 серпня - 10 вересня 2017
В обласному центрі Прикарпаття урочисто підняли Державний Прапор України
В обласному центрі Прикарпаття урочисто підняли Державний Прапор України

З нагоди одного з найбільших національних свят ‒ Дня Державного Прапора України ‒ в Івано-Франківську 23 серпня 2017 року відбулася урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стягу. Участь у заході взяли керівники області та міста, учасники російсько-української війни, вояки УПА, громадські діячі.

Священнослужителі на чолі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ Володимиром Війтишиним відслужили молебень за Україну та освятили національне знамено. Опісля представники влади спільно з військовослужбовцями підняли стяг.

Від імени обласної ради та всього депутатського корпусу з вітальним словом до присутніх звернувся її голова, свободівець Олександр Сич. "Український прапор є тисячолітнім символом української нації і став символом відновленої у 1991 році Української Держави. Під українським прапором гинули і сьогодні гинуть тисячі українців, які виборювали і виборюють право на свою українську державу і вмирають за цілісність української землі. За український прапор, або ж за поєднання кольорів переслідували та гноїли в тюрмах та концтаборах. Але він став символом української перемоги у столітніх змаганнях за українську державу. Переконаний, що сьогодні наш національний стяг також стане символом української перемоги і замайоріє над кремлівськими вежами", - акцентував очільник вищого самоврядного органу влади Прикарпаття.

В рамках урочистостей керівники області та міста вручили державні відзнаки прикарпатським волонтерам.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"