ВО "Свобода"

ENG

22 серпня 2017
На Надвірнянщині свободівці провели військовий вишкіл для місцевих пластунів
На Надвірнянщині свободівці провели військовий вишкіл для місцевих пластунів

Напередодні Дня Незалежности на Надвірнянщині відбувся цікавий і дуже важливий у нинішніх умовах військовий вишкіл для пластунів району. Інструкторами виступили надвірнянські бійці "Легіону Свободи", ветерани московсько-української війни голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин "Хмара" та Ярослав Сушириба "Кок".

Бойовий досвід бійців переймали пластуни Надвірнянської та Саджавської станиці у військово-патріотичному таборі у селі Пасічна Надвірнянського району під керівництвом Олени Пиндзин. Юні хлопці та дівчата вчилися розбирати та збирати МКМ, тактиці стрільби та киданню гранати, охоче приміряли маскувальні костюми та вчилися вправлятися з гранатометом.

Свободівець, ветеран російсько-української війни Олег Туєшин відзначив, що майбутнє нації в надійних руках.

"Ми живемо на мирній території України, але все ж наші діти ростуть в умовах неоголошеної війни і хоч вона не торкнулася їх домівок, проте зачепила серце кожного. Впевнений, що знання військової справи - це ті знання, які необхідно опановувати кожному незалежно від віку, бо, як бачимо, крім теоретичного уявлення, потрібно мати й практичні навички поводження зі зброєю і відповідно в бою. Вміти захистити себе, свою родину і землю є святим обов'язком кожного з нас", - наголосив боєць ""Хмара".

Розуміючи важливість даного навчання, юні українці не згаяли ні хвилини, задавали військовим питання та пробували власні сили, практикуючись у стрільбі та киданні гранати.

Бійці-інструктори влаштували дружні змагання між пластунами і найкращих відзначили подяками "Легіону Свободи" та подарунками.

"Дивлячись на щирі та допитливі погляди хлопців і дівчат, не виникає жодного сумніву, що саме їх і ще мільйони таких же потрібно захищати до останнього подиху", - зазначив свободівець Ярослав Сушириба.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"