ВО "Свобода"

ENG

28 серпня 2017
В селі Угорники Івано-Франківської міської ради відкрили новий дитячий садок
В селі Угорники Івано-Франківської міської ради відкрили новий дитячий садок

27 серпня відбулося відкриття нового дитячого садочку в селі Угорники. Його будівництво завершилося завдяки сприянню свободівцям депутату міської ради Романа Онуфріїва, голові обласної ради Олександру Сичу, та міському голові Руслану Марцінківу.

Будівництво дитячого садочка тут розпочалося ще у 2012 році. Проте через нестабільну ситуацію в державі роботи було припинено. Але вже через 2 роки завдяки сприянню голові фракції ВО "Свобода" в Івано-Франківській міській раді Романа Онуфріїва будівництво відновили. Загальна вартість робіт складає 20 млн гривень, які фактично розділили між собою обласний та міський бюджети. Наразі виконані всі основні роботи, завершується внутрішнє оздоблення та облагородження прилеглої території. Новозбудований дитячий садок розрахований на 115 місць.

Міський голова Руслан Марцінків під час урочистого відкриття зауважив, що будівництво дошкільних закладів у приміських селах - необхідний крок у формуванні дошкільної освіти. "На цьому завершився лише перший етап становлення садочка - його будівництво, а попереду, насправді, найскладніше, але водночас трепетне та відповідальне - виховання підростаючого покоління українців. Завдяки сприянню голови обласної ради, старанням депутата міської ради від цього округу Романа Онуфріїва та невтомності сільського голови села Любові Атаманчук цей ДНЗ вдалося завершити. Й уже першого вересня сюди вперше зайдуть маленькі мешканці села Угорники. Сподіваюся, що у "Солов'ятку" діткам буде весело та цікаво вивчати нове й готуватися до наступного етапу в їхньому житті. Адже все найкраще дітям ‒ вони майбутнє нашої країни", - наголосив націоналіст.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"