ВО "Свобода"

ENG

5 вересня 2017
У селі Суходіл, що на Рожнятівщині, відкрили дитячий ігровий майданчик
У селі Суходіл, що на Рожнятівщині, відкрили дитячий ігровий майданчик

1 вересня 2017 року після урочистої лінійки на території Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів, на Рожнятівщині, відбулося відкриття і освячення дитячого ігрового майданчика, який споруджено за сприяння свободівця, заступника голови районної ради Олега Понайди.

Дійство відбувалося за участи свободівця, заступника голови районної ради Олега Понайди, місцевих священиків о. Романа Мазура УГКЦ, о. Юрія Стасюка УПЦ КП, сільського голови, директора школи, дітей дошкільного віку, учнів школи, вчителів, батьків та громади села.

"Цей дитячий ігровий майданчик стане окрасою для нашої школи та центральної частини села. На ньому зможуть проводити свій час разом зі своїми батьками діти дошкільного та молодшого шкільного віку", - зазначив свободівець, заступник голови районної ради Олег Понайда.

Дитячий ігровий майданчик споруджено через реалізацію районного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Згідно проєкту з районного бюджету було виділено 70 тис. грн. та співфінансування з Суходільської сільської ради в сумі 10 тис. грн.

Заступник голови районної ради Олег Понайда подякував Суходільській сільській раді за участь у співфінансуванні.

Директор місцевої школи Тетяна Бойчин висловила слова подяки ініціятору спорудження ігрового майданчика, заступнику голови районної ради Олегу Понайді за здійснену добру справу для школи. Вона також наголосила на бережливому ставленні до дитячого ігрового майданчика.

Після урочистого заходу для дітей та батьків було організовано святковий солодкий стіл.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"