ВО "Свобода"

ENG

7 вересня 2017
Михайло Іваночко: Підіймаймо червоно-чорний прапор боротьби, щоб на всіх українських землях замайорів синьо-жовтий прапор Перемоги!
Михайло Іваночко: Підіймаймо червоно-чорний прапор боротьби, щоб на всіх українських землях замайорів синьо-жовтий прапор Перемоги!

24 серпня 2017 року українці відзначили 26 річницю Незалежності України. На центральні площі усіх українських міст з непохитною гордістю за свою могутню Націю борців та захисників вийшли мільйони українців! Під синьо-жовтим стягом об'єднались Схід і Захід, Північ і Південь Незалежної Самостійної Української держави.

Сьогодні вкотре Героїчний чин наших славних предків кличе підняти червоно-чорний прапор боротьби, стати на захист Своєї Богом Даної землі проти московського окупанта. Кличе нас із натхненням та наснагою взятись до розбудови рідної держави, щоб замайорів синьо-жовтий прапор Перемоги, із гордістю кожен з нас на повні груди міг вигукнути: "Я ‒ українець! Я цим пишаюсь!".

Заради гідного майбутнього своїх дітей ‒ не маємо права на зневіру. Адже, нам заповіли лицарі княжої доби, козаки Запорозької Січі, бійці Січового стрілецтва, вояки Української Повстанської Армії та вже сучасні Герої московсько-української війни - самовіддано служити своєму народу, відважно, до останнього подиху боротися за національну ідею, за кожен клаптик української землі віками скропленої кров'ю борців, аж до здобуття святої ПЕРЕМОГИ. Саме святої перемоги, бо такою вона буде, повноцінна та жертовна ПЕРЕМОГА над одвічним ворогом - Москвою.

Вірю, що кожен з нас усвідомлює свою важливість у цей переломний час. Історія - твориться нами щодня: кожен вчинок, кожен жест, подих здатний змінити майбутнє Української держави. З гарячим серцем, холодним розумом та чистою совістю будуймо наше українське майбутнє по справжньому українським. Хай звучить скрізь рідна милозвучна українська мова, хай лунає українська пісня, хай господарює і керує УКРАЇНЕЦЬ. Аби вже наступний День Незалежності ми в щирій радості святкували під мирним українським небом. Аби українці на той час уже й забули про окупантів, терористів, про п'яту колону "кремлівську прислугу", а й про саме існування Московської орди.

Україна буде вільною ‒ не маймо ані крихти сумніву у цьому!

З нами Бог! За нами правда!

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"