ВО "Свобода"

ENG

22 вересня 2017
На Рожнятівщині триває ініційована Олегом Понайдою громадська кампанія з популяризації здорового способу життя
На Рожнятівщині триває ініційована Олегом Понайдою громадська кампанія з популяризації здорового способу життя

22 вересня 2017 року багаторазовий рекордсмен України Назарій Павлів та заступник голови районної ради, свободівець Олег Понайда в рамках громадської кампанії з популяризації здорового способу життя відвідали Рожнятівську та Рівнянську загальноосвітні навчальні заклади.

Учні вказаних шкіл познайомилися з богатирем Назарієм Павлівим, багато з них вже чули і бачили досягнення українського богатиря (стронґмена), багаторазового рекордсмена України. А у цей день школярі мали можливість побачити, як він згинає цвяхи "двохсотки", скручує будівельну арматуру в спіраль, надуває медичну грілку, доки вона не розірветься, розриває календар, у якому 365 сторінок, сідає на шпагат. Учні із надзвичайним захопленням спостерігали за уміннями гостя та дарували йому гучні оплески.

"Сьогодні я кажу, що важливо не лише займатися спортом, але і вчитися. Бо ставши успішним спортсменом, їдучи на міжнародні змагання, треба добре знати англійську мову. Також треба вчити історію, щоби мати що розказати про нашу Україну", ‒ розповідав школярам Назар Павлів.

Заступник голови районної ради, свободівець Олег Понайда наголошував, що важливо дотримуватися здорового способу життя, займатися різноманітними видами спорту, побажав учням успіхів у навчанні, віри у власні сили та можливости, щоби вони зростали сильними і мужніми українцями на славу рідної Батьківщини, адже саме вони - це майбутнє української нації.

Для школярів проводилися різні конкурси, переможців було нагороджено призами. Учням вказаних навчальних закладів Олег Понайда подарував м'ячі.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"