ВО "Свобода"

ENG

2 жовтня 2017
Націоналісти відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича
Націоналісти відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича

Напередодні 75-ої річниці створення Української повстанської армії надвірнянські свободівці, зокрема депутат Івано-Франківської обласної ради, голова районної організації ВО "Свобода" Михайло Іваночко, боєць московсько-української війни голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин спільно з військовим капеланом головою БО "Діти милосердя" з м. Коломиї Василем Довганюком відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича.

Націоналісти вкотре поспілкувалися про головне ‒ перемогу над московським окупантом та розбудову національної України.

"Якби я міг, то був би зараз на Донбасі і робив те, що вмію ‒ бив ворога! Бо з Московською ордою можна говорити тільки мовою сили і не варто недооцінювати нашу українську армію, бо в нас є така сила національного духу, що як би не був озброєний ворог по той бік ми його переможемо. З нами Бог і за нами правди!" - зазначив легендарний сотенний УПА Мирослав Симчич.

Михайло Іваночко подякував сотенному за розмову і наголосив, що вкотре приїжджає, щоби набратись отого невмирущого духу українського воїна, яким є Мирослав Симчич. Адже життя націоналіста є справжньою боротьбою за національну ідею української нації і його приклад жертовности та самовідданости гартує в теперішніх умовах кожного з нас боротися до переможного кінця.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"