ВО "Свобода"

ENG

9 жовтня 2017
Перші результати інновацій: у франківській поліклініці №5 запрацювала електронна черга
Перші результати інновацій: у франківській поліклініці №5 запрацювала електронна черга

Електронні сервіси в медичних закладах: спрощення системи запису, визначення професіонала он-лайн, медичні картки пацієнтів та рейтинг лікарів усіх медичних установ міста ‒ розпочато медичну реформу. За підтримки місцевих націоналістів запроваджено перший крок у цьому напрямку. Вже у міській поліклініці №5 електронна черга запрацювала.

Перевірити її зручність та почути відгуки від медичного персоналу та пацієнтів інноваційної поліклініки відправився міський голова, голова міської організації ВО "Свобода" Руслан Марцінків.

"Сьогодні вперше відвідав поліклініку, скориставшись електронною чергою. Така послуга уже доступна у міській поліклініці №5, паралельно роботи з впровадження цієї системи ведуться й у решті лікувальних закладів міста. Процедура не складна, хоч і нова для нашого міста. Це перехід до світових стандартів, який стане своєрідним переломом свідомості для нас. Коли не треба витрачати на черги у поліклініці увесь день - ти реєструєшся й отримуєш конкретну годину, на яку прийти. Зареєструватися можна як онлайн, так і в реєстратурі, де персонал допоможе це зробити. Тобто розраховано на всі вікові категорії пацієнтів. Звісно, попереду ще багато роботи, але це великий крок до впровадження світових стандартів у нашому місті", - зазначив свободівець.

Варто наголосити, що із запровадженням електронного сервісу в медичних закладах дозволить спростити процедуру отримання медичних послуг. Із запуском проекту пацієнти зможуть записатися на прийом до лікаря за допомогою електронної черги, чітко зможе визначити дату та час свого запланованого візиту. Окрім того, он-лайн платформа відображатиме всю інформацію про медичний персонал того чи іншого закладу, формуючи своєрідний рейтинг спеціалістів, тож громаді буде простіше визначитися та обрати самостійно найкращих професіоналів для проходження обстеження. Але й це ще не все. Як зазначає начальник управління охорони здоров'я Марія Бойко, ця система - це не лише електронна черга чи перелік лікарів. Програма передбачає й електронний облік медичної інформації та документообігу.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"