ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
В Івано-Франківську націоналісти відкрили пам'ятну дошку бійцеві АТО
В Івано-Франківську націоналісти відкрили пам'ятну дошку бійцеві АТО

Місто Івано-Франківськ поповнилося ще однією анотаційною дошкою, яку встановили в рамках програми "Івано-Франківськ ‒ місто героїв". Цього разу увіковічнили молодого юнака, учасника АТО Володимира Данилюка. Пам'ятну дошку Герою урочисто відкрили 10 жовтня 2017 року.

За словами голови міської організації ВО "Свобода, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, програма створена для того, аби кожен житель чи гість нашого міста мав змогу бачити не тільки його теперішнє, але знайомитися з минулим. З реалізації програми встановлюють анотаційні дошки не тільки Героям давно минулих епох, але й сучасникам.

"Ще одна дошка. Ще один молодий герой віддав своє життя за Україну. Йому було всього 23. Володимир Данилюк не роздумуючи пішов захищати східні кордони нашої держави й героїчно загинув під час виконання бойового завдання. Й важливо, щоб такі дошки відкривалися на фасадах навчальних закладів. Щоб діти, які йдуть на навчання щоранку згадували, кому вони завдячують цією можливістю. Це вже 19 дошка загиблим на Сході воїнам. Мені б дуже хотілося, щоб ми більше не відкривали таких пам'ятних дощок, але війна триває. Й ми повинні бути гідними жити в тій державі, за яку ці молоді хлопці віддали своє життя", - наголосив націоналіст.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"