ВО "Свобода"

ENG

18 жовтня 2017
Нова спортзала для столітньої школи
Нова спортзала для столітньої школи

В одній з найстаріших шкіл Івано-Франківська ‒ ЗШ №16 ‒ відкрили нову спортивну й актову залу та бібліотеку. Окрім того, виконали благоустрій території, де тепер учні зможуть збиратись для урочистих подій. Такий подарунок школа отримала завдяки сприянню міського голови, голови міської організації ВО "Свобода" Руслана Марцінківа.

У місті давно не вводили в експлуатацію таких масштабних об'єктів. Останній такий - школа №25, яку відкрили в 1993 році. "Ми намагаємось динамічно фінансувати галузь освіти, особливо в плані капітального будівництва. Паралельно зводимо нову школу у селі Хриплині, дитячі садки в Крихівцях та Микитинцях, добудовуємо НВК в Опришівцях. Варто розуміти, що школа №16 дуже стара, тому спортзали тут не було передбачено. В максимально короткі терміни намагались закінчити будівництво, але при тому зробити все якісно," - розповів Руслан Марцінків.

Також націоналіст подякував подякував усім, хто доклав зусиль, щоб цей задум став реальністю. Це і громада, і депутатська фракція ВО "Свобода" в міській раді, і будівельники, й департаменти та управління МВК. На переконання міського голови, кожен зробив свій внесок, щоб майбутнє покоління франківців могло навчатись та зростати в комфортних умовах.

Як розповів Микола Івануляк, директор школи, раніше діти займались фізкультурою у кімнаті розміром 90 кв. м, майже не пристосованій для цього. Тому нова спортзала була дуже актуальною. Те саме можна сказати і про актову залу. Раніше для урочистостей діти використовували клуб "Залізничник", проте після закриття останнього заходи проводили у шкільному фойє. Зараз у школі навчається більше півтисячі учнів і всі вони з нетерпінням чекали на нові сучасні приміщення.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"