ВО "Свобода"

ENG

21 жовтня 2017
Триває ініційована свободівцем Олегом Понайдою громадська кампанія з популяризації здорового способу життя
Триває ініційована свободівцем Олегом Понайдою громадська кампанія з популяризації здорового способу життя

Вже другий рік поспіль триває ініційована свободівцем, заступником голови Рожнятівської районної ради Олегом Понайдою громадська кампанія з популяризації здорового способу життя у районі.

20 жовтня 2017 року Олег Понайда та богатир-рекордсмен Назарій Павлів з метою пропаганди фізичної культури та спорту серед учнівської молоді побували в Креховицькій ЗОШ I-II ст. (Рожнятівський р-н) та Кадобнянській ЗОШ І-ІІ ст. (Калуський р-н).

"Я закликаю всіх вас займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Ви зможете досягнути значних результатів у спорті тільки тоді, коли будете ходити на тренування і відповідально ставитися до них. А ще я раджу вам гарно вчитися, а особливо вивчати англійську мову, географію, історію України та свого рідного краю. Особисто я, де б не був, усім розповідаю про свою Батьківщину, адже нам є чим гордитися. У нашій области знаходиться найвища вершина України - Говерла, чудове місто Галич, на Івано-Франківщині народився Степан Бандера. Саме тому закликаю вас завжди пам'ятати свій рідний край і гордитися ним", - наголосив Назарій Павлів.

Богатир демонстрував згинання цвяхів двохсотки, скручування будівельної арматури у спіраль, надування медичної грілки, доки вона не розірветься, розривання календаря, у якому 365 сторінок, шпагат. Захопливо школярі спостерігали за уміннями гостя та дарували йому гучні оплески.

Для школярів проводилися різноманітні конкурси, переможці яких були нагороджені цінними призами.

Заступник голови районної ради, свободівець Олег Понайда зазначив, що дуже важливо дотримуватися здорового способу життя, займатися різноманітними видами спорту, побажав учням успіхів у навчанні, віри у власні сили та можливости, щоби вони зростали сильними і мужніми українцями на славу рідної Батьківщини, адже саме вони це майбутнє української нації.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"