ВО "Свобода"

ENG

30 жовтня 2017
За результатами виборів до ОТГ на Прикарпатті "Свобода" здобула 27 мандатів
За результатами виборів до ОТГ на Прикарпатті "Свобода" здобула 27 мандатів

29 жовтня 2017 року одразу у восьми об'єднаних територіяльних громадах Івано-Франківської области відбулися вибори до місцевих органів самоврядування. За результатами волевиявлення свободівці одержали 27 депутатських мандатів у новостворених органах управління місцевих громад, що стало найвищим показником серед партійних організацій по Україні.

Зокрема, у Дзвиняцькій ОТГ націоналісти будуть представлені одразу п'ятьма депутатами в тамтешній раді, трьома ‒ у Рожнівській ОТГ, двома ‒ у Переріслянській та Брошнів-Осадській ОТГ. Одразу 11 мандатів і впевнену перемогу "Свобода" здобула на виборах у Ланчинській ОТГ. Крім того, по одному депутату свободівці будуть представлені в Заболотівській та Ямницькій ОТГ.

За словами голови Надвірнянської районної організації Михайла Іваночка, результатом виборів до Ланчинської ОТГ він більш ніж задоволений, хоча впевнений, що націоналісти могли б здобути ще більшу кількість мандатів. "Упродовж усієї виборчої кампанії ми спостерігали протидію адмінресурсу. За дивних обставин, зауважу також, сталася пожежа в нашій місцевій приймальні. Та навіть попри це, переконаний, якщо б висували свого кандидата на голову ОТГ ‒ перемога однозначно була б за націоналістом", ‒ зазначив Михайло Іваночко.

На переконання голови Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Михайла Королика, 27 депутатських мандатів ‒ це, звичайно, позитивний результат, але націоналісти завжди ставлять максимальні завдання на Прикарпатті. "Вже грудні відбуватимуться вибори до ще кількох ОТГ, тому плануємо здобути результат ще кращий", ‒ резюмував Михайло Королик.

Зазначимо, що загалом, за попередніми підрахунками результатів виборів, до рад окремих територіяльних громад націоналісти отримають депутатські мандати в 13 областях.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"