ВО "Свобода"

ENG

23 листопада 2017
Михайло Іваночко: Гасло "Банду геть" досі не втратило своєї актуальности
Михайло Іваночко: Гасло "Банду геть" досі не втратило своєї актуальности

З нагоди Дня Гідности та Свободи та на знак вшанування пам'яти Героїв Небесної Сотні і всіх полеглих за свободу та незалежність України у Надвірній відбулись урочисті заходи, участь в яких взяли надвірнянські свободівці ‒ очевидці та учасники революційних подій.

Заходи розпочались з патріотичної ходи від могили Борцям за волю України до майдану Шевченка та спільного виконання Державного Гімну України.

До присутніх звернувся депутат Івано-Франківської обласної ради, очевидець революційних подій, голова районної організації ВО "Свобода" Михайло Іваночко:

"Згадуючи буремні революційні події, з часу яких минуло 4 роки, пригадаймо одне з гасел Майдану, а саме "Банду геть!" вимагали в той час мітингувальники. А хіба зараз ця вимога українців втратила свою актуальність? Хіба не змінила одна банда іншу?

Влада не зробила висновки з Революції Гідности, а продовжує маніпулювати простим українцем. На крові Героїв Небесної Сотні до влади прийшли чергові антидержавники, які знову ж стають на ті самі граблі, що і їх "папєрєднікі". Справжня Революція Гідности розпочалась 1 січня з 15-ти тисячного Маршу націоналістів приуроченого річниці з дня народження провідника української нації Степана Бандери. Саме тоді збулися слова пророка: "І настане час, коли один скаже : Слава Україні ! І мільйони відповідатимуть: Героям слава!". Пам'ятаймо уроки української боротьби та будьмо гідними Героїв України. Революція Гідності показала всьому світу силу української нації, тому до перемоги, брати та сестри, адже, роботи ще дуже багато! Слава нації! Смерть ворогам!".

З нагоди Дня Гідности та Свободи до присутніх звернувся голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак:

"Слова з українського славня "Душу й тіло ми положим за нашу свободу" справдились саме в час Революції Гідности й по сьогоднішній день у протистоянні московському окупанту наші захисники віддають найцінніше ‒ свої життя. Зараз ми живемо в час контрреволюції, тобто в час коли "пережитки" злочинного режиму президента-втікача, змінивши партійні назви, обіймають посади у верхівці влади й працюють на розпад держави. Під час революційних подій 2013-2014 років рушієм перемоги стала єдність українців заради загальнодержавного блага. Тож єднаймося зараз у боротьбі з московією і до переможного кінця стіймо пліч-о-пліч один за всіх і всі за одного. Хочу наголосити, що якщо Революцію Гідности творили тисячі, а сотні готові були помирати, то в ці дні відстояти національну ідею, свободу та гідність вийдуть мільйони, а тисячі готові будуть віддати свої життя! Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!" - відзначив очільник Надвірнянщини.

На майдані Шевченка відтворили революційні події зими, що нас змінила і перевернула свідомість українського суспільства. Присутні мали змогу погрітися біля діжок із багаттям, оглянути світлини з мешканцями району, що відстоювали права та свободи громадян на Майдані Незалежності, послухати розповіді очевидців і вкотре згадати тих, хто відійшов до лав Небесної Сотні. За утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та з нагоди Дня Гідности та Свободи голова районної ради свободівець Іван Гурмак вручив грамоти районної ради активним учасникам Революції Гідності.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"