ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Олександр Сич привітав прикарпатських військовослужбовців з Днем Збройних Сил України
Олександр Сич привітав прикарпатських військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

В обласній філармонії відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України, яке щорічно відзначають в Україні 6 грудня.

Від імені обласної ради військовослужбовців, учасників російсько-української війни та бійців-добровольців АТО зі святом привітав керівник депутатського корпусу, свободівець Олександр Сич.

"Щиро бажаю, аби відзначення дня української армії було для нас органічним, щоби в цей день пишалися вами ‒ тими хто носить зброю, однострої і захищає цілісність нашої держави! Сьогодні світ переживає складну трансформацію. Все, що колись було непорушним, піддається повній нівеляції. Хто до недавнього часу міг подумати, що Гельсінські угоди про непорушність кордонів можуть залишитися порожнім папірцем, коли в центрі Європи ‒ російський агресор, який може забрати частину території незалежної Української держави. Тому сьогодні, як ніколи, державі потрібна сильна армія. Щиро зичу, аби наша армія і наша держава була сильною!" - наголосив Олександр Сич.

З нагоди свята голова обласної ради та голова ОДА вручили учасникам бойових дій відзнаки "За бойову звитягу", а волонтерів нагородили почесними грамотами. Окрім того нащадки Лицарів ОУН-УПА отримали золоті, срібні та бронзові хрести заслуги.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"