ВО "Свобода"

ENG

24 грудня 2017
Олег Тягнибок: Оцінка громади - єдиний критерій міри успішности нашої діяльности на місцях
Олег Тягнибок: Оцінка громади - єдиний критерій міри успішности нашої діяльности на місцях

Публічні звіти обраних до представницьких органів влади депутатів-свободівців, є не лише прямою вимогою законодавства, якою більшість переважно звикла нехтувати, а й уже звичною традицією націоналістів, елементом політичної культури, заснованої на усталених европейських практиках і принципах. Таку точку зору Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок висловив 24 грудня 2017 року, перебуваючи на Івано-Франківщині.

Спільно з головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем та головою обласної організації ВО "Свобода" Михайлом Короликом очільник націоналістів взяв участь у публічному звіті міського голови Косова, свободівця Юрія Плосконоса.

"Щоразу звітуючи про свою діяльність, йдемо до громади з відкритим серцем, оскільки переконані, що лише її оцінка - головний критерій успішности нашої роботи. Публічні звіти - це не лише пряма вимога законодавства. З їх допомогою намагаємось впроваджувати нові принципи політичної культури, відповідальної, цивілізованої політичної практики. Якщо ми прагнемо, щоб українським політикум діяв за европейськими принципами і взірцями, мало хотіти цього лише на словах, - необхідно послідовно вибудовувати їх власноруч, а не продовжувати жити за московськими, більшовицькими методами і стереотипами. Кадровий потенціял, що його сьогодні запропонувало Всеукраїнське об'єднання "Свобода", націоналісти підтверджують своєю роботою, результатом та конкретними досягненнями на місцях", - наголосив Олег Тягнибок.

Очільник свободівців високо оцінив роботу голови обласної ради Олександра Сича та міського голови Косова Юрія Плосконоса.

"В умовах фактично повної дискредитації системи державної влади, шаленої корупції, подальшого визискування народу й обслуговування інтересів олігархів, на Прикарпатті,.

завдяки послідовній позиції свободівців, вдається досягати непоганих результатів порівняно з іншими регіонами, спрямовуючи при цьому чималий фінансовий ресурс на розвиток соціяльно-економічної царини. Олександр Сич зумів скоординувати роботу різних, часом амбівалентних політичних сил, зорієнтувавши її на благо громади краю. Аналогічна ситуація у Косові й схвальні відгуки громадськости - красномовне підтвердження цьому", - резюмував Олег Тягнибок.

Як відзначив Юрій Плосконос, спільними зусиллями депутатського корпусу, при підтримці обласної влади в місті лише за останній рік вдалося зробити чималого поступу в плані покращення благоустрою, розвитку інфраструктури. Це - і система вуличного освітлення, і облаштування пішохідної відпочинкової зони на вул. Над Гуком, і заходи з енергозбереження в закладах соціяльної сфери, проведення робіт з водовідведення та комплексу берегоукріплювальних робіт.

"В існуючих реаліях місцеве самоврядування, як може, так і борсається в тих законодавчих рамках, у яких затиснуте. Об'єднуючи зусилля, робимо все можливе, щоби консолідовано, зважено і справедливо підійти до вирішення наявних проблем. Косівський голова за останній рік зробив для громади більше, аніж його попередники протягом десятиліть. Свідчення цьому - міра підтримки з обласного бюджету", - зазначив Олександр Сич.

За його словами, якщо в попередні роки із загальнообласного бюджету на Косів спрямовувались переважно незначні суми коштів, то лише цьогоріч депутати, бачачи поступ, на реалізацію різноманітних проєктів, конкретних заходів спрямували близько 8 млн. грн.

Голова обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик, у свою чергу, відзначив, що протягом січня-лютого свободівці відзвітують про свою діяльність в кожному з районів Прикарпаття.

"Усвідомлюючи всю повноту відповідальности перед громадою, керуючись у своїй діяльности програмовими засадами ВО "Свобода", прагнутимемо виконувати всі зобов'язання взяті перед виборцями. Ми завжди відкриті перед громадою, не ховаємось від виборців і готові відповідати за кожне прийняте рішення", - акцентував Михайло Королик.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"