ВО "Свобода"

ENG

1 січня
На родинному обійсті Степана Бандери націоналісти урочисто вшанували 109-ту річницю від дня народження Провідника
На родинному обійсті Степана Бандери націоналісти урочисто вшанували 109-ту річницю від дня народження Провідника

1 січня 2018 року на малій батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів Івано-Франківської области пройшли вже традиційні святкові заходи з нагоди 109-ї річниці з дня народження Провідника ОУН. Спільно з громадськістю краю, ветеранами Української повстанської армії та учасниками російсько-української війни величну пам'ять Степана Бандери вшанував і Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Разом із головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем та очільником обласних свободівців Михайлом Короликом, головами районних і міських організацій націоналісти взяли участь у панахиді й святковому віче, а також поклали квіти до пам'ятника Степану Бандері.

Як зауважив, звертаючись до громадськості Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед українською нацією і державою, потребують рішучої відсічі. Дати її, зупинивши московську агресію, поклавши край владі олігархів, бариг та зрадників ідей Революції Гідности і Майдану, можуть лише ті, хто за своїм світоглядом є бандерівцем.

"Прийшов час бути бандерівцем. Не лише на словах, під час мітингу чи науковій конференції. А й передусім у побутовому житті. Щодня, щохвилини… Починаймо з основ! Як свого часу батько Степана Бандери, отець Андрій Бандера передав своєму синові, так само й ми забов'язані не лише сприймати, а й власноруч передавати молодому поколінню нашу бандерівську традицію", - зауважив Олег Тягнибок.

Як відзначив Голова ВО "Свобода", ще кілька років тому ім'я Бандери викликало страх у багатьох, в тому числі й українців, які були задурманені совєцькою пропагандою. Сьогодні ж ситуація змінилася кардинально ‒ з іменем Бандери наші воїни йдуть в бій, відстоюючи державну незалежність, на честь Провідника називають вулиці та проспекти, а його цінності все більше ширяться Україною.

"І коли перед нацією стоїть вибір, якою завтра буде Україна, якою її будувати, ‒ бандерівською чи якоюсь іншою, ‒ після 4-х років війни на Донбасі, після Революції Гідности відповідь для всіх є очевидною. Україна буде бандерівською! Колись Дмитро Донцов писав про три речі, які мають бути притаманні кожному патріоту і націоналісту: мудрість, мужність і шляхетність. Бандера цими якостями володів, тож маємо володіти і ми, передавати їх своїм нащадкам, якщо хочемо збудувати сильну Українську державу", - акцентував Олег Тягнибок.

На необхідности плекання притомного, потужного, україноцентричного, мудрого українського проводу наголосив і голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО "Свобода" з ідеологічних питань Олександр Сич.

"Символічно, що у кожен новий рік ми вступаємо з іменем Бандери на устах, з рівнянням на Бандеру і завжди хочемо бути такими, як Бандера. Хочеться, щоб не тільки на словах ми бажали один одному бути, як Бандера, але й задумались над тим, а яким це необхідно бути, як Бандера?! Перш за все, він був принциповим державником і ніколи б не допустив тощо, що б зашкодило Українській державі, робив все для того, щоби вона була сильною, потужною й щоб її боялися вороги. Бандера ніколи б не дозволив собі порушити державний кордон чи так брутально ігнорувати, порушувати законодавство України, як ми це спостерігаємо сьогодні. Бандера був принциповим націоналістом. Він ніколи не допускав компромісу, який би завдавав шкоди українській нації, ніколи б не дозволив собі віддали долю держави на поталу волі сусідів. Бандера був талановитим організатором, добрим менеджером і дипломатом ‒ будьмо такими ж у розбудові нашого суспільного, громадського, політичного, а найголовніше державного життя! Плекаймо ці навики в собі, виховуймо за такими принципами нащадків й творімо сильну Українську державу", - зауважив Олександр Сич.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"