ВО "Свобода"

ENG

5 січня
Олег Тягнибок: Мирослав Симчич - дороговказ, національний символ і стяг у боротьбі за Українську державу
Олег Тягнибок: Мирослав Симчич - дороговказ, національний символ і стяг у боротьбі за Українську державу

5 січня 2017 року легендарному сотенному УПА Мирославу Симчичу (псевдо "Кривоніс") виповнилося 95 років.

Як відзначив Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, на героїзмі та звитягах Мирослава Симчича виховувалося не одне покоління українських націоналістів.

Вітаючи ювіляра спільно з Русланом Кошулинським, головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем та головою обласної організації ВО "Свобода" Михайлом Короликом, очільник націоналістів подякував легендарному сотенному УПА за величне служіння Українській державі.

"Просимо Господа, щоби дарував Вам міцного здоров'я ще на багато років життя. Ви - дороговказ для сучасників у боротьбі за Українську державу. 2018 рік -це рік, коли "бандерівський дух", героїчний дух Мирослава Симчича мають остаточно утвердитися в українському суспільстві, давши усвідомлення змісту і суті держави, яку будуємо - Української національної держави, в якій українець буде господарем на своїй землі!", - акцентував Олег Тягнибок.

Лідер ВО "Свобода" підкреслив, що парлементі зареєстроване подання, підписане 238 чинними народними депутатами України, щодо присвоєння Мирославу Симчичу звання Героя України й він вірить, що очільникам країни вистачить політичної волі прийняти відповідне рішення.

Напередодні за ініціятиви свободівців із аналогічним зверненням до високопосадовців звернулася також Івано-Франківська обласна рада.

"Від імени всього депутатського корпусу, дозвольте схилити голову в пошані за героїзм, за боротьбу, яку Ви і сьогодні ведете, щоби ціль, що її ставила перед собою ОУН-УПА була досягнута. Дякуючи Господу за можливість спілкуватися з Вами, щиро зичу багато років і аби ви стали свідками остаточної поразки Російської імперії у її зазіханнях щодо України й свідком торжества ідеї, за яку скільки багато здоров'я і життя віддали", - наголосив Олександр Сич.

Прес-служба ВО "Свобода"