ВО "Свобода"

ENG

29 січня
Свободівці Прикарпаття долучилися до організації та проведення ХХІХ Всеукраїнського шахового турніру пам'яти Степана Бандери
Свободівці Прикарпаття долучилися до організації та проведення ХХІХ Всеукраїнського шахового турніру пам'яти Степана Бандери

26-28 квітня 2018 року в Калуші відбувався ХХІХ Всеукраїнський шаховий турнір пам'яти Степана Бандери. Традиційно до його проведення та організації долучилися Івано-Франківська обласна та Калуська районна організації ВО "Свобода".

Член оргкомітету змагань, депутат обласної ради, свободівка Оксана Тебешевська на церемонії відкриття турніру привітала учасників, підкреслила важливість пошанування українських героїв, розповіла про неоціненну роль Степана Бандери в боротьбі за самостійну Українську державу.

"Турнір пам'яти Степана Бандери, ‒ наголосила націоналістка, ‒ це не просто спортивні змагання. Це гартування бандерівського духу, глибше розуміння тих морально-ідейних засад, на яких мають формуватися молоді націоналісти. Перебуваючи на малій батьківщині Провідника, кожен доторкається розумом і серцем до його висоти ‒ незламності у боротьбі за волю України, вірного служіння українській справі, жертовності задля добра і волі свого народу".

Три дні тривала безкомпромісна боротьба на шахівницях. І не тільки ‒ 27 січня учасники змагань мали змогу відвідати родинне обійстя Степана Бандери і музей в Старому Угринові.

Найсильнішим шахістом на цей раз виявився кандидат у майстри спорту з Долини Михайло Кепещук, який отримав Кубок турніру, медаль, грамоту і грошову винагороду; друге місце посів майстер спорту зі Львова Олег Терлецький, третє ‒ майстер спорту з Чернівців Михайло Ярмистий.

Серед жінок найсильнішою була першорозрядниця з Калуша Анастасія Мокрецька, другий результат у калушанки, першорозрядниці Юліани Німак, третій у першорозрядниці з Івано-Франківська Наталії Палагіцької.

Призери змагань були відзначені медалями, грамотами, отримали грошові винагороди, а всі діти-учасники, завдяки голові Івано-Франківської обласної ради Олександрові Сичу, ще й перше число чудового українського дитячого часопису "Дзвіночок".

Учасників та гостей запросили на ХХХ ювілейний турнір пам'яті Степана Бандери у наступному році.

Прес-служба Калуської районної організації ВО "Свобода"